Të dhëna për kompaninë

Kompania
Kappaoil
Vendndodhja
Tiranë , Shqipëri
Industria
N/A

Detaje të pozicionit

Tipi i punës
Kohë e plotë
Eksperiencë
Pak eksperience (0-2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga Mujore
__
Data e përfundimit
2012-12-31

INXHINIER KIMIST

Përshkrimi

Kompania KAPPAOIL sh.a. ėshtė themeluar nė vitin 1992 si kompania e parė vendase qė operon nė sektorin e vajrave lubrifikantė, filtrave, graso, bateri, tapeta dhe aksesorėve tė ndryshėm. Portofoli i produkteve pėrmban markat e saj tė regjistruara siē janė: KAPPAOIL, REXOIL, EUROIL, CAMPION, KEDOIL, MITTOIL, FREEWING, MOTEX dhe perfaqesi tė produkteve nderkombėtare tė mirėnjohura si: CASTROL, BP, ARAL, Filtra FILTRON etj. Pėr realizimin e objektivit tė saj kryesor qė ėshtė zhvillimi i mėtejshem i tregut kombėtar si dhe shtrirja e aktiviteteve eksportuese nė tregjet e Europės, Afrikės sė Veriut dhe Lindjes sė Mesme, kėrkon tė punėsojė njė person nė pozicionin: INXHINJER KIMIST

Detyrat/Pergjegjësitë

Roli dhe përgjegjësitë:
· Të arrije targetet e caktuara
· Të bashkëpunojë dhe shkëmbejë informacione të vazhdueshme me eprorët

Kualifikime/ Kërkesa:

Kriteret e pozicionit të punës:
· Të kenë mbaruar arsimin e lartë( preferohet inxhinjeri nafte)
· Tëjete i komunikuseshem
· Te kete eksperience pune
· Të anglisht (gjuhe te tjera përbëjne avantazh)
Ne ofrojmë:
· Pagë motivuese
· Shpërblime mbi bazën e performancës në punë
· Mundësi trajnimi dhe zhvillimi


 

Printoje kete faqe

Punë të ngjashme
Pozicioni Data e përfundimit Qyteti