Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

3Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania juaj e besuar që nga viti 2015 për të gjitha produktet në fushën e avolzhimit.
Kompania u krijua duke pare nevojen qe kishte tregu per materiale ne fushen e avolzhimit dhe riparimit te  elektromotoreve,gjeneratoreve,trasformatoreve, etj.


Punët aktive nga A&G BAKER

Tirane, Shqipëri 06-12-2023 edhe 5 ditë
Tirane, Shqipëri 06-12-2023 edhe 5 ditë