Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Arbane,prane keshtjelles Konti

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0684055757


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania A&B-2 sh.p.k me adrese , Rruga e Arbanes , prane keshtjelles Konti eshte qe prej vitit 1994 Distributor i Autorizuar per Tiranen i COCA COLA dhe UJIT TE FTOHTE TEPELENE.


Fotografi