Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

13
Punë Aktive

Privat
Sektori

1999
Themeluar


Abissnet Sh.A.

Teknologji Informacioni www.abissnet.al

Përshkrimi i kompanisë

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja në kohe reale dhe me fjalen e fundit të teknologjisë.

Misioni
Mundësimi i individëve dhe bizneseve, të përmbushin nevojat e tyre në komunikim, me përkushtimin maksimal ndaj tyre, nëpërmjet shfrytëzimit të shërbimeve dhe infrastrukturës cilësore të rrjetit që ne ndërtojmë dhe mbajmë në funksionim, duke bërë biznesin e frytshëm për punonjësit tanë dhe aksionerët e shoqërisë.

Video

Punët aktive nga Abissnet Sh.A.

Shofer Abissnet Sh.A.

Tjeter
Tirane, Shqipëri 26-06-2021 edhe 1 ditë
Kavaje, Shqipëri 26-06-2021 edhe 1 ditë
Tirane, Shqipëri 30-06-2021 edhe 5 ditë
Elbasan, Shqipëri 01-07-2021 edhe 6 ditë
Tirane, Shqipëri 15-07-2021 edhe 20 ditë
Tirane, Shqipëri 16-07-2021 edhe 21 ditë

Agjent Promocioni Abissnet Sh.A.

Tjeter
Tirane, Shqipëri 16-07-2021 edhe 21 ditë