Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Lagjia14, Shkozet

Durres, Shqipëri

Tel: +355 (0) 52800455

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

AFEP INDUSTRY eshte ndermarje prodhuese dhe eksportuese e produkteve te aluminit dhe pvc. Aktiviteti i shoqerise eshte i perqendruar ne prodhimin e produkteve si: Dyer dritare te sistemeve termike ose te ftohta Grila persiane , sisteme te hijezueseve dhe thyereseve te diellit Porta te brendeshme alumini Ndarje te brendeshme zyrash Fasada xhami Fasada te ventiluara