Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Shen Sofia (173.62 mi) Durrës 2001

Durres, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

AlbanianFoodSolutions&Drinks 100% shije dhe cilesi me produktet tona profesionale te gatimit modern dhe tradicional! Forcojme shijen dhe reduktojme ne maksimum humbjen e lengjeve ne cdo gatim! Cdo shef meriton me te miren Knorr! Cmime teper te favorshme!

Produkte dhe Shërbime

Distributor Ushqimor