Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Albachips inc

Shoqëria jonë operon në fushën e shërbimeve të projektimit dhe punimeve të arredimit të jashtëm, si psh. oborre vilash, parqe agroturizmi, pishina  natyrale, laguna artificiale, rrjedha uji, përrenj natyror me qarkullim të mbyllur, ujëvara, etj.

Përfaqësojmë ekskluzivisht disa nga markat ndërkombëtare të pishinave natyrale në Shqipëri dhe Kosovë.