Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

4

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Adresa: Rr. “Dritan Hoxha”, Nd. 22, (Perballe Pallatit te Sportit “Asllan Rusi”)

Tirane, Shqipëri

Tel: +35542410720

Mobile: +355672027023


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Albania Courier (AC) është shoqëria më e madhe shqiptare në sektorin CEP (courier, express, parcel services/ shërbime korier, ekspres dhe pakove) me eksperiencë të suksesshme mbi 18 vjeçare në tregun shqiptar. Që prej vitit 2013 Albanian Courier ka zgjeruar aktivitetin në rajon duke themeluar degën e saj në Kosovë. http://www.albaniancourier.al

Anëtar i

American Chamber of Commerce

Produkte dhe Shërbime

Sherbim Postar , Agjensi doganore, Transporte, Cargo

Punët aktive nga Albanian Courier

Specialist Operator Albanian Courier

Operator
Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 23 ditë

Agjent Doganor Albanian Courier

Agjent Doganor
Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 23 ditë