Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1001-5000

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2000


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. "Dervish Hima", Pallati Ambasador 3, kati 1, nr.3, Tiranë, Albania

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Albchrome sh.p.k is an Albanian company owning high quality chrome ore mines in Bulqiza and the ferrochrome smelting plants in Burrel and Elbasan. Albchrome is the largest chrome ore and high carbon ferrochrome producer in Albania.  

Since January 14, 2022, Albchrome is part of YILDIRIM Group’s metals and mining subsidiary, which ranked as the 2nd largest high carbon ferrochrome producer and the 4th largest chromium company in the world.  

YILDIRIM Group is a vertically integrated industrial conglomerate, which operates in more than nine different sectors of which, mining and metallurgical operations is its flagship industry group.

Yilmaden Holding, the Group’s mining subsidiary is involved in chrome mining operations in Turkey and Kazakhstan, own ferrochrome production facilities in Russia, Sweden and Turkey. Yilmaden Holding’s focus is on exploring, mining and processing mineral resources with minimal impact on the environment. If you have a successful record of accomplishment and thrive on challenges in a fast-paced environment, Yılmaden Holding may indeed be the right home to build your international career. 

Yılmaden Holding is committed to develop Albchrome by transferring its technology and expertise, continuing investments to grow the capacity and ensure sustainable development. 


Produkte dhe Shërbime

Nxjerrje e perpunim minerali Chrome & Ferrochrome dhe shitje nderkombetare Ferrochrome.