Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

1994
Themeluar


Albdesign

Marketing dhe Tregti www.alb-design.net

Përshkrimi i kompanisë

Albdesign u themelua në nëntor 1994 në qytetin e Tiranës.
Sfida është impenjative: në një treg shqiptar të shtypit që duket se kërkon vetëm numrat e mëdhenj, shpejtësi të madhe, maksimumin e konkurencës, kompania gjen një personalitet të veçantë, duke u bazuar në kerkimin absolut të cilësisë, të shërbimit ndaj klientit dhe të kontrollit total mbi prodhimin, duke mos i hequr asgjë kapacitetit prodhues. I tërë cikli prodhues i administruar në brendësi të tij jeton këtë filozofi repart pas reparti...

Produkte dhe Shërbime

Shtypshkronje dhe reklama

Çertifikime

ISO 9001:2000