Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Me një gamë të gjërë produktesh, me përfaqësinë e cilësisë së shumë brandeve ndërkombëtare, me eksperiencë të gjatë në treg, Albsolution është partner me shumë biznese në çdo industri për ofrimin e zgjidhjeve efiçente teknike, eco-friendly dhe me kosto të ulët.

Produktet tona japin zgjidhje për çdo nevojë në pastrim, higjenizim, dezinfektim, për secilin sektor. Përpiqemi të sigurojmë një mjedis ideal profesional për ju dhe klientët tuaj me më shumë se 1000 kode produktesh. Cilësia dhe trajnimi për mënyrat e përdorimit të këtyre produkteve na kanë bërë të jemi zgjedhja e parë për kompanitë më të mëdha në Shqipëri.
Të gjitha produktet tona i nënshtrohen testimit të gjerë dhe intensiv shumë kohë përpara se të dalin në treg. Vetëm në këtë mënyrë mund t’u ofrojmë klientëve tanë maksimumin e cilësisë dhe sigurisë së aplikimit.