Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

201-500

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

1912


INFORMACIONE KONTAKTI

Albanian Telecommunication Center, Autostrada Tirane - Durres, Km7, Kashar

Tirane, Shqipëri

Tel: +35542291690

Mobile: +355672061741


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania ALBtelecom, e krijuar në vitin 1912, menjëherë pas shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë dhe e liçencuar për ofrimin e telefonisë fikse dhe të internetit në vitin 1992 nga Enti Rregullator i Telekomunikacionit (ERT), vazhdon të jetë pjesë e pandashme dhe zgjedhja e parë e komunikimit të shqiptarëve. Eagle Mobile, një markë brenda kompanisë ALBtelecom . Eagle Mobile brenda kompanisë ALBtelecom, u vjen në ndihmë konsumatorëve, të cilët dëshirojnë të kenë të gjitha shërbimet dhe produktet e telefonisë dhe të internetit të inkorporuara.

Misioni:
Të kombinojmë teknologjinë dhe stilin e jetesës për ta pasuruar dhe lehtësuar jetën e klientëve tanë.

Vizioni:
ALBtelecom do të bëhet zgjedhja e parë për çdo shqiptar, duke harmonizuar besueshmërinë që lartësohet nga marka e tij historike me ofrimin e produkteve inovative dhe eksperiencën më të mirë konsumatore.

Vlerat:
Drejtësi, Inovacion, Orientim drejt Njerëzve, Shkathtësi, Qëndrueshmëri, Reputacion, Punë me Zemër


Çertifikime

ISO 27001:2013

Video


Punët aktive nga Albtelecom