Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2018
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Astir
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Alkanel Automation Shpk

Scan me
Tirane, Shqipëri Biznes, Tjetër

Përshkrimi i kompanisë

Alkanel Automation Shpk

Produkte dhe Shërbime

Kompania Alkanel Automation operon ne fushen e riparimit ,projektimit dhe ndertimit te makinerive industriale te paketimit te formateve dhe produkteve te ndryshme.