Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2002


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Nacionale Gjirokastër - Tepelenë km 3, Gjirokastër, 6002, Shqipëri

Gjirokastër, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0694067522

Njesia Administrative Nr.11, Rruga Gjoke Doci, Godina Nr.27, Tirana 1030

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0697088597


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Argjiro GROUP SHPK, u themelua në muajin Shkurt të vitit 2002, në qytetin e Gjirokastrës, filloi fillimisht si një ëndërr e dy të rinjve optimist, që sakrifikuan gjithçka që mundën, për të krijuar biznesin e tyre të vogël. Në fillim, gjithçka dukej e pashpresë, shumë pak klient, pak të ardhura, shumë mundim e shumë orë pa gjumë për të vazhduar ëndrrën e tyre. Ditët, javët, muajt kaluan, po ashtu u përhap edhe fjala për këtë ëndërr optimiste. Shumë shpejt klientët u shtuan dhe po ashtu ishte e nevojshme që edhe stafi dhe infrastruktura të shtoheshin. Teknologjia e avancuar, solli në shtimin e klientelës e po ashtu edhe stafit. Në vitin 2016, kompania ndryshoi emrin nga “SHTYPSHKRONJA ARGJIRO SHPK” në “Argjiro GROUP SHPK”. Në vitin 2017, kompania u certifikua me EN ISO: 9001:2015 dhe në vitin pasardhës me ISO: 45001:2018. Sot Argjiro GROUP, është një nga kompanitë më të mëdha në Republikën e Shqipërisë, për sa i përket prodhimit të kutive të paketimit ushqimor dhe industrial, një motor pune me mbi 40 persona të punësuar.


Çertifikime

EN ISO: 9001:2015 dhe ISO: 45001:2018

Video