Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2001
Themeluar


Arteg

Shërbimet Shëndetësore, Transport, Ndërtim www.arteg.al

Përshkrimi i kompanisë

Arteg është një kompani që operon në sektorin e shitjes me pakicë dhe tregton artikuj të kuzhinës dhe pajisje për shtëpinë apo oborrin. Arteg shtrihet me dyqane në disa zona të Tiranës si edhe në Vlorë.

Produkte dhe Shërbime

Tregti e artikujve të kuzhinës dhe atyre shtëpiake