Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

2021


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Tom Plezha, Pallati "Eja Studio"

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Our team has always been at the forefront of digital innovation, transforming business ideas into digital products that help address market challenges and optimize performance. Through a combination of advanced technology, data analysis, and a deep understanding of client needs, we have developed a wide range of solutions ranging from mobile applications to complex business platforms. Our work is focused on developing products that are not only innovative and efficient but also user-friendly, ensuring that every product we create serves the business and enhances the user experience. This philosophy has been the key to our success and has helped our clients achieve remarkable results in a short period of time.


Produkte dhe Shërbime

Web Design, Digital Marketing, SEO, eCommerce

Punët aktive nga Aspera

Tirane, Shqipëri 24-05-2024 mbaron sot