Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

10
Punë Aktive

Privat
Sektori

2018
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Dervish Hima, Pallati Ambasador 3, kati 21, Ap.Nr.163
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Scan me
Tirane, Shqipëri Pasuri e Patundshme dhe Strehim www.balfinrealestate.al

Përshkrimi i kompanisë

Ndermjetesimi per shitjen dhe marketimin e pasurive te paluajtshme dhe aseteve te ndryshme. Sherbime konsulence ne fushen e menaxhimit dhe marketimit te produkteve rezidenciale, komerciale, etj, dhe aseteve.

Punët aktive nga BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Copywriter and Content Creator BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Specialist Marketingu
Tirane, Shqipëri 20-08-2022 edhe 10 ditë

Specialist Finance Vlore BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Financier
Vlore, Shqipëri 14-08-2022 edhe 4 ditë

Dizajner Grafik dhe Digjital BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Dizajner
Tirane, Shqipëri 15-08-2022 edhe 5 ditë

Resort Director BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Tjeter
Vlore, Shqipëri 25-08-2022 edhe 15 ditë

Front Office Manager BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Tjeter
Vlore, Shqipëri 25-08-2022 edhe 15 ditë

Menaxher Sigurie Vlore BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Tjeter
Vlore, Shqipëri 06-09-2022 edhe 27 ditë

Asistent/e Divizioni dhe Analist/e të Dhënash BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Tjeter
Tirane, Shqipëri 20-08-2022 edhe 10 ditë

Copywriter BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Tjeter
Tirane, Shqipëri 20-08-2022 edhe 10 ditë

Renting and Commercial Manager BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Tjeter
Tirane, Shqipëri 20-08-2022 edhe 10 ditë