Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2004


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Bilanc sh.p.k, ish TPKSolutions, është një kompani shqiptare e themeluar në vitin 2004 në Tiranë, Shqipëri. Tashmë Bilanc sh.p.k, është e pranishme në mbi 2000 biznese dhe institucione me programet e saj kompjuterike. Këta klientë janë të shperndarë në të gjithë Shqiperinë dhe në Kosovë. Ne kemi prodhuar më shumë se 12 programe kompjuterike, të gjitha në funksion të administrimit të biznesit. Programet tona janë të pozicionuara mjaft qartë dhe me vendosmeri si programet më cilesore në treg. Ky pozicionim mbeshtetet në perkushtimin tonë për një shërbim më cilësor dhe më të shpejtë ndaj klientit. Të zgjedhësh Bilanc sh.p.k, do të thotë të futesh në një partneritet afat-gjate, të suksesshëm, me vizion të qartë në shërbim të përparimit të kompanive shqiptare dhe konsumatorit drejt cdo lloj sfide në rang evropian.

Produkte dhe Shërbime

Sisteme Inteligjente për Manaxhimin Fianaciar dhe Kontabël