Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Metropol Gd eshte nje kompani qe ka blere nje zyre franchise te Century 21 Albania me emrin Century 21 Metropol. Adresa: Rruga Ibrahim Rrugova, Ndertesa 22, Hyrja 30/1, 1001 Tirane, dhe ushtron aktivitetin e ndermjetesimit ne pasuri te paluajtshme,blerje,shitje,qira konsulence dhe menaxhim ne qytetin e Tiranes dhe me gjere.