Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1999


INFORMACIONE KONTAKTI

ISH MISTO MAME TIRANE

Tirane, Shqipëri

Tel: 069 20 90 282

Mobile: 0672032414

Rruga e Kavajes, ish Fabrika e Leter-Kartonit

Tirane, Shqipëri

Tel: +3554232121

Mobile: 0675006699


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Dajti Construxion ofron aktivitetin e saj që prej vitit 1999 si Shoqëri me Përgjegjësi të Kufizuar, me kapital vendas. Me një eksperiencë të gjatë në Shqipëri, veprimtari që tregon jetëgjatësinë tonë si kompani Dajti Construxion ka njohur vetem arritje në cdo aktivitet që ka ndërmarrë. Te fokusuar më tepër në sektorin e ofrimit te konstruksioneve metalike, rafteve të ndryshme, projektimeve moderne kemi arritur të ndërtojmë një rrjet partneritetesh dhe klientësh në të gjithë Shqipërine dhe më gjërë. Ne ofrojmë: Import-export dhe tregti me shumicë dhe pakicë të konstruksioneve metalike. Arredime të ambjenteve të ndryshme industriale. Studime si dhe projektime të kryera në programe tre dimensionale dhe në AutoCad për ti ofruar klientëve një pamje sa më të përafërt me projektin e zbatuar. Ofrojmë gjithashtu edhe transportin dhe montimin e pajisjeve sipas rregullave teknike. Tek Dajti Construxion kujdesemi që të plotësojmë cdo afat që kërkohet nga partnerët dhe klientët tanë. Mundohemi të plotësojmë të gjitha standartet më të mëdha europiane për të ofruar shërbime sa më profesionale.