Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

201-500
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2008
Themeluar


Dast sh.a

Biznes, Biznes www.dast.eu

Përshkrimi i kompanisë

DAST sh.a. është një konsorcium shqiptaro-gjerman, krijuar nga kombinimi i përvojës, teknologjise, njohurive të thella të tregut, aftësitë sipërmarrëse të shquar dhe të potencialit financiar. Themeluar në janar të vitit 2008, DAST është rritur me shpejtësi duke marrë një pozicion drejtues në Shqipëri dhe një njohje të gjerë në Ballkan. Produktet e DAST tregtohen në Gjermani, Zvicër, Itali, Greqi, Shqipëria, Maqedonia, Mali i Zi, Kosove, Liban, Algjeri, Tunizi, Marok, Bosnjë dhe Hercegovinë, Serbi, Belgjikë dhe më gjerë. Portofoli i produkteve DAST shkon nga ngjitësat e pllakave, mbushësit e fugave te pllakave, veshjet dekorative, llacra, finitura, produkte me bazë gipsi, vete nivelues dhe hidroizolues, silikone, aditivëve përforcues, pastrues me baze acidi, rrjeta, etj te pershtatshme per aplikime në mjediset e brendshme dhe të jashtme ne kushte të ndryshme atmosferike. DAST nuk është vetëm një prodhues i apasionuar ndaj cilësise se materialeve të ndërtimit dhe riparimit, por për çdo gjë në lidhje me jetuar dhe punuar në një mjedis të rehatshme dhe të shëndetshme. Çfarë bëjmë ne është që të sigurojë një bazë të fortë dhe të qëndrueshme, dhe një pamje elegante dhe me stil per ambiente banimi, ambiente pune dhe sherbimi. Ne ju ftojmë të vini dhe të shikoni se ne jemi më shumë se ajo që kemi krijuar! Gjithçka fillon me njohjen e DAST dhe vazhdon me një marrëdhënie të përhershme miqësore, sepse ne jemi të përkushtuar, ne e kuptojmë se çfarë jeni duke kërkuar dhe ju ofrojnë zgjidhje të përshtatshme për secilin prej jush.

Video

Punët aktive nga Dast sh.a

Tirane, Shqipëri 15-08-2020 edhe 3 ditë