Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

4
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Papa Gjon Pali II, ABA Business Center, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Digicom shpk

Scan me
Teknologji Informacioni www.digicom.al

Përshkrimi i kompanisë

DIGICOM është njё nga kompanitё mё inovatore tё komunikimit në Shqipëri. Kemi investuar për një rrjet të qëndrueshëm duke përdorur teknologjinё e rrjetit me fibra optike dhe IP. Jo shumё kompani kanё shansin pёr tё ndryshuar jetёn e njerёzve nёpёrmjet inovacionit. Ҫdo ditё po rritet numri i klientëve të cilët i besojnё teknologjisё sё rrjetit te Digicom me fibra optike dhe shërbimit që ata ofrojnë. Sepse DIGICOM ofron atë që premton! Shtëpia juaj shndrit me internet 100% me fibër optike nga Digicom Linja që ju do të merrni nga Digicom është e dedikuar kështu sinjali që do të keni do të jetë i fortë. Download pa limit, ku mund të shkarkosh materiale të ndryshëm në çdo moment. Fibra nuk ndikohet nga kushtet e motit, të jep mundësinë të mos kesh ndërprerje të shërbimit. Suport 24 orë në 7 ditë te javes.

Video

Punët aktive nga Digicom shpk

Tirane, Shqipëri 07-07-2022 edhe 10 ditë

Data Entry Digicom shpk

Inxhinier
Tirane, Shqipëri 07-07-2022 edhe 10 ditë
Tirane, Shqipëri 11-07-2022 edhe 14 ditë