Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

5
Punë Aktive

Privat
Sektori


Domus Estate Services

Tirane, Shqipëri Pasuri e Patundshme dhe Strehim

Përshkrimi i kompanisë

Des Real Estate eshte rrjeti Ballkanik i pasurive te patundshme ne 4 shtete: Shqiperi- Kosove- Maqedoni- Mali i Zi. Kompania Des sh.p.k e bazuar ne Tirane eshte sistem franchise, bokerat qe blejne licencen jane duke u vendosur ne Tirane dhe ne qyete te tjera te Shqiperise e te vendeve te tjera.

Punët aktive nga Domus Estate Services

Agjent/e Pronash Lushnje Domus Estate Services

Agjent Shitje
Lushnje, Shqipëri 15-07-2020 edhe 12 ditë

Agjent/e Pronash Tirane Domus Estate Services

Agjent Shitje
Tirane, Shqipëri 15-07-2020 edhe 12 ditë

Agjent/e Pronash Korce Domus Estate Services

Agjent Shitje
Korce, Shqipëri 23-07-2020 edhe 20 ditë

Shofer Domus Estate Services

Tjeter
Tirane, Shqipëri 28-07-2020 edhe 25 ditë