Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2014


INFORMACIONE KONTAKTI

Adresa: Rr. Kavajes, pall. Baja-BAD, pranë Tirana Business University, Tiranë.

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Edotta Shpk. eshte krijuar ne Tirane ne vitin 2014 me synim zhvillim software per web dhe per mobile per tregun nderkombetar. Aplikacionet kryesore ne zhvillim nga Edotta shpk. janë: 1) Edotta Multioriginator 2.0, nje software financiar per banka. 2) Edotta 3.0, nje software e-learning ne web per te krijuar nje mjedis te perparuar per mesimin dhe menaxhimin online. Edotta është një skuadër gjithmonë e angazhuar në kërkim dhe zhvillim për të përmirësuar teknologjinë. Kënaqësia e klientit është prioriteti i tyre. Një shërbim korrekt, që gjendet gjithmonë nëpërmjet një linje të dedikuar për klientin. Janë një Skuadër Internacionale, programuesish profesionistë, të koordinuar nga një manaxher projekti, të angazhuar në projektë të kompleksitetit të lartë.


Produkte dhe Shërbime

Zhvillim software web & mobile