Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2017


INFORMACIONE KONTAKTI

Rrashbull

Durres, Shqipëri

Tel: +35547604099

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Prodhim dhe tregtim te paneleve sanduic si dhe te aksesoreve te ndryshem qe lidhen me to. Import - eksport dhe tregtim me shumice e pakice te paneleve dhe mallrave industriale, materialeve ndertimore, profile hekuri dhe te tjera.