Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

2


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Tenda Era është themeluar që në vitin 1994.
Aktiviteti i saj është i përqëndruar në prodhim, montim tendash, tregtim aksesorësh dhe copash në të gjithë Shqipërinë.
Kompania Tenda Era ka filluar aktivitetin në bashkëpunim me kompaninë më të njohura ndërkombëtare si Calabri,
Seven sun, Mehler, etj.


Punët aktive nga ERA SHPK

Tirane, Shqipëri 21-06-2024 edhe 2 ditë