Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

2007


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Tiranë - Durrës, km.8, Rruga " Sh 3", Ndërtesa 42, hyrja 1, Berxull

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 069 60 56 575


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Euroclima Albania Sh.p.k eshte kompani e cila operon ne sektorin e sherbimeve dhe shperndarjes te materialeve hidraulike, sistemeve solare dhe sistemeve ngrohje- ftohje. Kompania Euroclima ushtron aktivitetin e saj qe prej vitit 2007 dhe ka partneritet me kompani europiane prodhimi furnitore te materialeve si Tiemme, Cordivari, Wavin, Frabo, Cimm, Radiant, Palazzetti, Schell, Plastbrno, AlphaTherm, Elentek e te tjera.

Punët aktive nga EUROCLIMA

Shites EUROCLIMA

Shitës
Tirane, Shqipëri 21-06-2024 edhe 28 ditë

Shofer EUROCLIMA

Shofer
Tirane, Shqipëri 21-06-2024 edhe 28 ditë