Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2012


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada TiraneDurres. Km 5, Prane QTU

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0695228565


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Extrabis Shpk është një lider i mirënjohur në tregun shqiptar, duke ofruar produkte cilësore, të rehatshme, atraktive, bashkëkohore me çmim shumë konkurues dhe te çertifikuara CE nga kompani Testimi Evropian.
Ne jemi gjithashtu të pranishëm në Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe në Athinë, Greqi për t'i shërbyer tregut Evropian.

Extrabis Shpk eshte distributor lider ne fushen e Sigurise ne Pune. Merret me inportimin, eksportimin, reklamimin dhe shitjen e Veshjeve te Punes dhe Paisjeve Mbrojtese Personale.


Fotografi


Produkte dhe Shërbime

Veshje Pune & Paisje Mbrojtese Personale

Çertifikime

ISO 9001; ISO14001; ISO28001; ISO45001