Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2014


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

F2a Tirana Branch eshte degë e F2A Srl me qendër në Milano e cila prej 60 vitesh ofron sherbime administrative dhe kontabiliteti për klientë italianë, me një gamë të gjërë sherbimesh, aftësish dhe ekspertësh që arrijnë të menaxhojnë cdo proces në mënyrë tepër profesionale.


Fotografi


Anëtar i

Dege e Shoqerise se Huaj

Produkte dhe Shërbime

Outsourcing di Processi Amministrativi per Grandi Aziende, Outsourcing Contabilità per Studi Professionali e Associazioni di categoria, Backoffice amministrativo, Data Quality Management, Servizi di Customer Care, Servizi Digitali.

Çertifikime

ISO: 9001-2008 ISO/IEC: 27001-2013

Punët aktive nga F2A Tirana Branch