Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


INFORMACIONE KONTAKTI

GANI -AUTO shpk

Scan me

Përshkrimi i kompanisë

Tek Gani Auto makina juaj eshte ne duart e sigurta te nje stafi me eksperience disavjecare. Mund te na vizitoni ne dyqanin tone ne rrugen Dritan Hoxha ose ne magazinen e shitjeve me shumice ne Autostraden Tirane - Durres kilometri i 12. Ne vitin 2003 kompania u zhvendos ne Laprake Blloku Gintash 10B ku sot zhvillon dhe aktivitetin e shitjes me pakice te pjeseve te kembimit auto dhe vajrave. Para 2 vitesh kompania bleu magazine ne autostaden Tirane-Durres KM 12 ku sot zhvillon aktivitetin e shitjes me shumice. Nga viti 2015 Gani Auto Sh.a eshte anetare e Nexus, nje nga grupet blerese me te suksesshme dhe fuqishme sot ne bote ne fushen e pjeseve te kembimit per makina. Sot kompania ka nje shtrirje ne te gjithe Shqiperine dhe mbi 600 kliente shumice. Serioziteti dhe korrektesia ne marredheniet e punes me furnitoret dhe klientet eshte motoja e punes tone.