Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2001


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Garden Line shpk është një kompani lider në Shqipëri në sektorin e gjelbërimit dhe dizajnit të Peizazhit, themeluar në vitin 2001. Ne projektojmë, zbatojmë dhe ofrojmë mirëmbajtje për kopshte, ambiente të brendshme dhe hapësira publike.


Fotografi


Produkte dhe Shërbime

Garden Line ofron një serë shërbimesh si: Projektim dhe realizim kopshtesh dhe hapësirash të gjelbra Projektim dhe realizim impiantesh ujitje Mirëmbajtje të zonave të gjelbra Trajtime antiparazitare Tregti me shumicë dhe pakicë e bimëve dhe pemëve