Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Ali Visha, Zona Kadastrale Nr.8160
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Hajde

Scan me
Ushqim dhe Mikpritje

Përshkrimi i kompanisë

Ndermjetesues midis klienteve dhe restoranteve, picerive, fastfood-eve, e marketeve etj,
Nepermjet aplikacioneve web dhe mobile. Ofrimin e sherbimit delivery, konsulencave dhe marketing-t per sektorin e food dhe restoranteve/fastfoodeve e marketeve; Operimin e restoranteve dhe fastfood-eve e marketeve etj. Tregetim me pakice te artikujve ushqimore dhe jo ushqimor,
nepermjet aplikacionit HAJDE APP.