Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr.Arben Broci

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:

Rr.Arben Broci

Tirane, Shqipëri

Tel: 00355682002999

Mobile: 00355682002999


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Hitweb eshte një kompani e specializuar ne Graphic Design, Web Marketing dhe Telemarketing.

Vitet tona te eksperinces ne marketing online, sherbime keshillimi dhe ndertimi I strategjive online na  ka lejuar te kemi nje qasje efektive me bizneset,si pasojë, përkushtimi në këto vite ka dhënë rezultatet e veta, duke na shtyre drejt zgjerimit te stafit per te pasur nje menaxhim sa me te mire te klienterve.


Fotografi