Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1991


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. Muhamet Gjollesha Nd90 Hotel Mondial

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 682004642


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Me arkitekturën e tij unike, Hotel Mondial është projektuar në mënyrë origjinale, me pajisje bashkëkohore ku kombinohet në mënyrë të përkryer eleganca dhe thjeshtësia e një ndërtimi neoklasik, duke krijuar një atmosferë unike . I vendosur në zemër të Tiranës, Hotel Mondial ndodhet afër qendrës dhe Qendrave të Biznesit . I njohur si një nga hotelet më mikpritës të qytetit dhe si pikë kryesore referimi, Hotel Mondial u ofron klientëve të tij një eksperiencë të jashtëzakonshme si dhe më të mirën nga kultura shqiptare. Është dizajnuar me shije dhe ofron: dhoma Suite, De Lux dhoma familjare ,superiore dhe dhoma standarte