Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

1999
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Bernoca, Lunder, Farke, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0692023004
  • Mobile: 0697046087

INDRIT Shpk

Scan me

Përshkrimi i kompanisë

- Tregti me shumice te artikujve te ndryshem industriale dhe
ushqimore.

- Aktivitet ne fushen e hoteleri- turizmit, hapja dhe
manaxhimi i hoteleve, godinave dhe ambjenteve ne te cilat
ushtrohet aktivitet hotelier.

Fotografi