Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Sabahudin Gabrani, magazinat e ish SMT
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0696656370

KP Trading & Distribution shpk

Scan me
Biznes

Përshkrimi i kompanisë

KP TRADING & DISTRIBUTION Ne jemi nje kompani distribucioni me experience 18vjecare ne tregun e Tiranes. Sherbimi primar i kompanise tone eshte distribucioni i produkteve te kompanise Coca-Cola dhe Uji i ftohte Tepelene. Nder vite kemi akumuluar edhe distribucionin e produkte te tjera por me volume me modeste. Kompania ofron kondita te mira dhe te rregullta pune me pagesa konkuruese ne treg.

Produkte dhe Shërbime

Distribucion pijesh