Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Madcom është themeluar në tetor të vitit 2021 nga një skuader profesionistësh me eksperiencë të gjatë e të suksesshme në fushen e shërbimeve fix’e.
Madcom ka si qëllim të jetë një nga markat e preferuara për të gjithë klientet duke ofruar lidhje internet të një cilësie të lartë dhe shërbim e suport klienti të menjëhershëm.
Madcom gjithashtu ka si qellim që të jetë një shembull dallues midis ofruesve të internetit në Shqipëri duke ofruar shpejtësi, siguri dhe kapacitete të larta të shërbimit internet si dhe zgjidhje, e shërbime shtesë utilitare, për të gjithë përdoruesit biznes dhe familjare.
Madcom synon të arrijë qëllimet e tij nëpërmjet një rrjeti të teknologjisë së avancuar të lidhjes internet si dhe një stafi me shumë eksperiencë dhe të përkushtuar.
Me këto synime, Madcom do të jetë i aftë ti përgjigjet çdo kërkese dhe zhvillimi teknologjik, duke qenë partneri i së ardhmes për klientët e tij.

.


Punët aktive nga Madcom

Tirane, Shqipëri 18-12-2023 edhe 9 ditë