Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Mantic shpk

Përshkrimi i kompanisë

Mantic është një kompani e Shërbimeve të Konsulencës së Teknologjisë së Informacionit që është e specializuar në ofrimin e zgjidhjeve për të përmbushur nevojat e klientëve. Ne jemi në gjendje t'u ofrojmë bizneseve të vogla dhe të mesme shërbime IT të shkëlqyera me kosto efektive dhe zgjidhje që do të përmirësojnë funksionalitetin e sistemeve tuaja të informacionit aktual . Nëse jeni duke kërkuar të transferoni burimet e shërbimeve IT, ju keni ardhur në vendin e duhur. Shërbimet e IT që ne ofrojmë janë zgjidhje që përfshijnë pajisje kompjuterike, softuer, mbështetje teknike, etj Për të gjitha nevojat tuaja rreth IT, ne jemi në mbështetjen tuaj 24x7.