Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

201-500
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori

2013
Themeluar


Parr Sh.p.k

Tirane, Shqipëri Shërbimet personale (individuale), Financa dhe Sigurimi www.parr.al

Përshkrimi i kompanisë

PARR Sh.p.k ( parte di Arrow Global Group) è una società di gestione di crediti problematici che opera a supporto di grandi Aziende finanziarie, bancarie, ecc. Unisce ed ottimizza le tradizionali metodologie di recupero crediti con logiche di tipo aziendale. Presente da anni sul mercato albanese, PARR Sh.p.k ha maturato e consolidato un’ampia conoscenza del settore di riferimento. Arrow Global Group Plc (“Arrow”) è un asset manager ed un credit servicer di matrice anglosassone (sedi a Manchester e Londra), una delle principali realtà europee (presenza anche in Italia, Irlanda, Portogallo, Belgio ed Olanda) per l’acquisto e la gestione dei crediti. Dal 2013, Arrow Global è quotata alla Borsa di Londra, sito internet www.arrowglobal.net .

Punët aktive nga Parr Sh.p.k