Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

4

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Petro Nini Luarasi, Pll 4 Kati 2

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 42 378 022

Mobile: +355 69 20 99 780


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Klinika Dermolife, ka filluar aktivitetin e saj me 5 Dhjetor 2002. Kjo klinike eshte pioneria e pare e cila punoi dhe reklamoi Dermo-Estwtiken bashkekohore dhe ate perendimore ne Shqiperi. Prej vitesh tashme, ne Dermolife zhvillohen me sukses trajtime estetike, kirurgji plasike dhe rikonstruktive me nje staf mjekesor te kualifikuar italo-shqiptar. 

Departamenti i kirurgjise se pergjithshme dhe kirurgjia bariatrike ne Dermolife jane gjithashtu dy sektore ku punohet me shume perkushtim, rigorozitet dhe inovacion, per te arritur persosmerine ne cdo aspekt. Ne kliniken Dermolife ne mbeshtesim aspiraten tuaj! Jeni ju ata qe arrini qellimin.


Punët aktive nga Poliklinika Dermolife

Tirane, Shqipëri 14-02-2023 edhe 17 ditë

Infermiere Poliklinika Dermolife

Infermier
Tirane, Shqipëri 14-02-2023 edhe 17 ditë

Recepsioniste Poliklinika Dermolife

Recepsionist
Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 24 ditë