Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

8
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 042 24 19 45
  • Mobile: 355 042235128

Profesionisti Recruitment Agency

Scan me
Tirane, Shqipëri Biznes, Biznes www.profesionisti.al/

Përshkrimi i kompanisë

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit. Për të arritur këtë qëllim ‘’Profesionisti’’ vjen si e para dhe e vetmja agjenci e cila mbulon të gjitha pozicionet e tregut të punës.

Profesionisti ofron për klientët zgjidhje reale për bizneset e tyre, nëpërmjet një shërbim rekrutimi profesional dhe cilësor. Ekipi i Profesionisti ofron mundësi punësimi për punëkërkuesit nëpërmjet një proçesi informues dhe etik mbështetur edhe nga konsulenca e “Value the Person™ International”, kompani ndërkombëtare me eksperiencë 40 vjeçare në fushën e rekrutimit.

Shërbimet që Profesionisti ofron janë në funksion të kërkesave të klientëve tanë dhe përfshijnë: Këshillimin për Përshkrimin e Punës; Përgatitjen e Strategjisë së Promovimit; Vlerësimin e thelluar dhe përzgjedhjen e kandidatëve, me fokus kompetencat dhe eksperiencat e tyre.

Punët aktive nga Profesionisti Recruitment Agency

Sales Supervisor Profesionisti Recruitment Agency

Menaxher Shitjesh
Tirane, Shqipëri 13-12-2021 edhe 4 ditë

Specialist Shitje (M/F) Profesionisti Recruitment Agency

Agjent Shitje
Tirane, Shqipëri 13-12-2021 edhe 4 ditë

Koordinatore Zyre (F) Profesionisti Recruitment Agency

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 13-12-2021 edhe 4 ditë

Arkitekt/e Interior Dizajn Profesionisti Recruitment Agency

Arkitekt
Tirane, Shqipëri 13-12-2021 edhe 4 ditë

Brand Manager (Mechanical Engineer) Profesionisti Recruitment Agency

Inxhinier Mekanik
Tirane, Shqipëri 14-12-2021 edhe 5 ditë
Tirane, Shqipëri 05-01-2022 edhe 27 ditë

Menaxhere Blerjesh (Retail) Profesionisti Recruitment Agency

Menaxher Komercial
Tirane, Shqipëri 05-01-2022 edhe 27 ditë

Shefe Finance Durres Profesionisti Recruitment Agency

Drejtor Finance
Durres, Shqipëri 05-01-2022 edhe 27 ditë