Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI

Fushe -Arrez, Puke. Posta 4402

Fushë-Arrëz, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355 68 203 7517


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Ujë Puka në qendër të Shqipërisë Veriore me një mjedis ku ndërthuren malet me luginat e thella,sipërfaqe të dendura pyjore që ndërpriten nga lumenj e përrenj të shumtë, kroje me ujë të kulluar ushqyer nga dëbora e shumtë që shpesh zbardh deri në verë ku disa burime jane bëre analizat dhe janë përzgjedhur 5 burime më të mira te cilat janë brenda normave të analizave europiane për fabriken e amballazhimit Ujit Puka .


Fotografi


Video