Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

RE/MAX Alpha

Scan me
Pasuri e Patundshme dhe Strehim

Përshkrimi i kompanisë

RE/MAX Alpha eshte agjenci ndermjetesimi per pasurite e paluajtshme, pjese e rrjetit me te madh global ne fushen imobiliare, me experience 50 vite, me shtrirje ne me shume se 100 shtete te botes dhe me mbi 130.000 konsulente. Skuadra e RE/MAX Alpha ju ofron sherbime ndermjetesimi per shitje, blerje, qiradhenie dhe qiramarrje te pronave, konsulence dhe informacione mbi tregun imobiliar dhe asistence deri ne finalizimin e transaksionit per pronen apo kerkesen tuaj.