Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2018


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr "Muhedin Llagani" Pallati Sinani Kati !

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355695875689


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Ne ofrojmë një cilësi të lartë shërbimi dhe çmimet më të mira në tregun e makinave me qera. Ju mund të rezervoni online ose ndermjet telefonit/email. Shërbimi jonë është i vlersuar në nivelet maksimale nga klient dhe bashkëpunëtore brenda dhe jashtë territorit te Shqipërisë. Me një flotë moderne dhe konkuruese ne treg, ne jemi prezent në Rinas Tirana International Airport dhe në Qënder të Tiranës. Automjetet janë ne gjendje shumë të mirë teknike dhe modelet e fundit të markave më të njohura dhe më te vlersuara ne tregun e automjeteve. Shërbimet tona përfshijne: Rent a car Albania, Makina me qera, makina me qera rinas, makina me qera me shofer, shërbim TAXI me automjete premium/VIP, qera afatgjate, makina me qera 4x4, makina me qera 7 vende, makina me qera te lira, makina me qera ekonomike, makina me qera lluksoze, rent a car Tirana etj. https://.rentpoint.al


Produkte dhe Shërbime

Rent Point Albania Me një flotë moderne dhe një gamë të gjerë automjetesh Rent Point Albania ju ofron çmimet më të mira dhe cilësi te lartë shërbimi në tregun e makina me qera. Nëse dëshironi të eksploroni Shqipërinë në mënyre te rehatshme, me kosto të ulët dhe pa humbur kohë ju duhet të merrni një makina me qira. Rent Point ofron shofer të dedikuar për makina me qera për dasma, evente ose ceremoni të ndryshme. https://rentpoint.al/

Punët aktive nga Rent Point Albania

Tirane, Shqipëri 13-06-2024 edhe 21 ditë