Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Repeat Fitness-i & Wellness eshte Club-i ku gjithcka behet me energji dhe pasion. Repeat eshte nje Brand i konsoliduar tashme ne treg. Ne perberjen e tij ka tre kompani me qellime qe komplementojne njera- tjetren. Repeat Fitness- Green on Repeat dhe Repeat Medical SPA , njihen per profesionalizmin dhe eksperiencen fantastike qe i dhurojne klientit.

Punët aktive nga Repeat