Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

5

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Tiranë-Durrës, KM.6 Tiranë, Shqipëri

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355674551015


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ROYAL sh,p.k Kompani  lider prej me shume se 25 vite ne tregun Shqipëtar cila ushtron aktivitetin e saj  në fushën e importit, shpërndarjes dhe  tregëtimit te produkteve ushqimore si dhe produkte te ngrira, sjell për konsumatorin markat me cilësine më të mirë të produkteve të distributorëve më të suksesshën në tregun Europian.

Me një staf të konsoliduar dhe profesional i dedikohemi qëllimit për të përmbushur nevojat e klientëve tanë në të gjithë rajonin.