Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Fondacioni Ruaje Moshen eshte institucion privat qe ofron kujdes te specializuar per moshen e trete. Ka 10 vite qe operon ne kete sektor. Eksperienca e punes ne kete institucion i jep stafit infermierik nje avantazh konkurues per tregun vendas dhe tregun e huaj te punes.
Adresa: Rr Ali Visha, prane qytetit studenti, Tirane
Nr kontakti:0682096210