Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rezidenca "Kodra e Diellit", Selite, Tirane

Tirane, Shqipëri

Tel: Tel: (04) 4100000

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Selcom eshte themeluar ne vitin 2006.

Ne kete vit nis sherbimin per shperndarjen e internetit me teknologjine ADSL. 

Qe prej vitit 2014 Selcom nis investimet per instalimin e theknologjise se re, Fibres Optike dhe eshte nje nga kompanite e para ne treg qe operon me kete teknologji.

Me shpejtesine e drites transmetohen informacionet ne Fibren Optike dhe vetem me Fiber Optike Selcom ju mundeson sherbimin Internet, Telefoni fikse dhe Televizion. Tashme sherbimet e ofruara me fiber optike nuk jane me privilegj vetem i bizneseve. Tarifat dhe ofertat tona nga me te mirat ne treg, mundesojne secilin prej jush te perfitoje nga cilesia maksimale qe ofron kjo teknologji e avancuar.

Ju mirepresim te provoni avantazhet e teknologjise se fundit me paketat fantastike te sherbimeve tona. 


Punët aktive nga Selcom