Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Tirane, Rruga Komuna e Parisit

Tirane, Shqipëri

Tel: +355694079313

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Sherbime Biznesi AMSH shpk ofron sherbime te konsulences financiare,konsulences fiskale ,per njohjen dhe zbatimin e legjislacionit fiskal,administrative, mbajtje kontabiliteti per te gjitha llojet e shoqerive dhe te personave fizik dhe sherbime t tjera konsulence te biznesit ne pergjithesi.

Shërbime auditimi financiar ,perfaqesim tatimor, konsulence financiare, bilance, listepagesash. Sherbime ndajpaleve te treta 


Punët aktive nga Sherbime Biznesi AMSH

Financier/e Sherbime Biznesi AMSH

Financier
Tirane, Shqipëri 15-04-2023 edhe 22 ditë