Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Me mbi 25 vjet eksperiencë në industri, Usluga ka vendosur reputacionin e saj duke shpërndarë produktet më të fundit me cilësinë më të lartë. Cdo produkt shkon përmes testeve rigoroze për të siguruar që vetëm cilësia dhe performanca më e mirë të dorëzohet te klientët. Inxhinierët tanë ecin në krah të teknologjisë duke siguruar që tek ju të vijnë produktet dhe dizajnet më të fundit në treg. Ne përdorim materiale të cilësisë më të lartë te furnizuara nga kompani të mirënjohura europiane për të përmbushur nevojat dhe dëshirat e klientit.

Produkte dhe Shërbime

GLASS & ACCESSORIES, CONSTRUCTION & REAL ESTATE, HOTELERIE & TOURISM

Çertifikime

UNI EN 14428:2015 TUV SUD Xham 6-8 i temperuar

Punët aktive nga Usluga

Tirane, Shqipëri 08-02-2023 edhe 11 ditë
Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 23 ditë